Pohybový specialista - online materiály pro kurzisty

Tato online část kurzu slouží pro absolventy našeho prezenčního kurzu! Pokud si ji i tak pořídíte, budete mít k dispozici pouze praktické ukázky s dotazníkem bez širšího kontextu z celého kurzu.

Natočili jsme pro kurzisty praktické shrdnutí z každého dne kurzu Pohybový specialista. Vědomý a podvědomý pohyb rozebíráme pomocí score karty, kterou obdržíte na kurzu. Na natočených ukázkách se můžete podívat na využití těchto poznatků v praxi.

Praxe je rozdělena do dvou videí, ve kterých ukazujeme jak testování, jeho zápis do score karty a vyhodnocení, tak následné využití intervenčních technik. Tato videa by vám měla připomenou a ucelit informace z kurzu a pomoci s přenesením nabytých informací do praxe.

 

 

 
Obecný úvod

Pro lidský pohyb neexistuje „jedna ideální šablona“, spíše existuje mnoho „lidských variabilit“, díky kterým můžeme dosáhnout stejných pohybových cílů.

Důležitější než stereotypní standardy a měření „ideálních“ pohybů je poskytnout KOMPLEXNÍ strategii pro screening pohybu tím, že se podíváme na člověka komplexně, jako na celek, včetně jeho prostředí a unikátních „částí“.

FMT Movement Specialist (pohybový specialista) je rozdělen do dvou dní, kdy v prvním dni se věnujeme vědomému pohybu a v druhém dni podvědomému pohybu.

!Tato online část kurzu slouží pro absolventy našeho prezenčního kurzu!

Pro absolvování prezenčního kurzu se prosím přihlaste ZDE.

Přihláška na „Pohybový specialista - online materiály pro kurzisty“

Cena kurzu
6 500 Kč
Cena kurzu je uvedena vč. DPH 21 %.

Pro zakoupení online kurzu se prosím přihlaste, kurz bude spárován s Vašim účtem. Pokud ještě účet nemáte, můžete si vytvořit nový účet jednoduše během několika okamžiků.

Přihlášení
Registrace