Masážní pistole TriggerPoint Impact Percussion Massage Gun

TriggerPoint Impact Percussion Massage Gun - nejmodernější nástroj pro uvolnění svalů Úderová masážní pistole TriggerPoint se postará o vaše svaly před a po fyzické aktivitě. Efektivní masáž zvyšuje…

Celý popis
4 900 Kč s DPH
Skladem 3 ks

Popis produktu

TriggerPoint Impact Percussion Massage Gun - nejmodernější nástroj pro uvolnění svalů

Úderová masážní pistole TriggerPoint se postará o vaše svaly před a po fyzické aktivitě. Efektivní masáž zvyšuje průtok krve, podporuje kvalitu pohybu, urychluje regeneraci a uvolňuje ztuhlé svaly.

Masážní pistole s tichým motorem a integrovanou dobíjecí baterií vydrží na jedno nabití v provozu 2 hodiny. Ergonomická rukojeť umožňuje pohodlné používání a zároveň snadnou manipulaci. Úderovou masážní pistoli TriggerPoint lze použít na svaly celého těla, které dokonale uvolní.

Dokonalá a pohodlná masáž s úderovou masážní pistolí TriggerPoint Impact

Masážní pistole IMPACT™ je určena k přípravě svalů, rychlejší regeneraci svalů před a po tréninku, poskytuje kontrolovanou a cílenou hloubkovou masáž tkání se čtyřmi nastaveními rychlosti. Může se pochlubit tichým motorem, který maximalizuje životnost baterie a snižuje hlučnost.

Nová nárazová masážní pistole IMPACT™

Byla vyvinuta tak, aby zákazníkům poskytovala přesnou hlubokou tkáňovou masáž, tiše a pohodlně - to vše za spotřebitelsky příznivou cenu a z kvalitních materiálů.

Pistole TriggerPoint Impact Gun - alternativa k masáži válečkem

Pistole TriggerPoint nabízí více možností regenerace svalů jako alternativu nebo doplněk k masáži válečkem. Zkušební masážní pistoli IMPACT™ lze použít před tréninkem k aktivaci svalových skupin a po tréninku k urychlení regenerace.

Kratší vzdálenost mezi hlavou a rukojetí, která je u pistole TriggerPoint IMPACT™ jedinečná, zajišťuje zlepšenou kontrolu a obratnost. Vysoce výkonná masážní pistole zvyšuje průtok krve, čímž zmírňuje bolestivost a ztuhlost svalů a urychluje regeneraci.

Vrchní odlehčená, šikmá rukojeť poskytuje větší pohodlí, lepší úchop a usnadňuje ovládání tlaku. Všestranná masážní hlavice je optimalizována pro použití na více svalových skupin, aby se zlepšil rozsah pohybu.

Poslání společnosti TriggerPoint

Posláním společnosti TriggerPoint je poskytovat inovativní produkty, které zvyšují, zlepšují a obnovují pohyb. Nová perkusní masážní pistole TriggerPoint IMPACT™ rozšiřuje všestranné portfolio inovativních masážních terapií a regeneračních nástrojů společnosti o nový motorizovaný masážní nástroj.

Produkty společnosti TriggerPoint používají přední odborníci v oblasti fitness a zdraví, profesionální sportovci, nadšenci a trenéři po celém světě.

Specifikace nárazové perkusní masážní pistole TriggerPoint

  • Způsob napájení: dobíjecí baterie, která vydrží více než 2 hodiny
  • Použití: Břicho, hýždě, krk, záda, paže, stehna, nohy, prsní svaly
  • Přínosy: pomáhá zvýšit průtok krve a hydratovat svalovou tkáň, podporuje kvalitu pohybu a regeneraci, přináší úlevu od bolesti a ztuhlosti.
  • Rukojeť: šikmá pro lepší vyvážení hmotnosti

TECHNICKÉ PARAMETRY

4 rychlosti (podle uživatelské příručky) zahrnují: +/- 300 ot. / min:

  • Rychlost 1: 2100 ot. / min
  • Rychlost 2: 2400 ot/min
  • Rychlost 3: 2900 ot/min
  • Rychlost 4: 3300 ot/min
  • Rychlost 4: 3300 ot/min